Trening

Inspirujące kobiety na diecie roślinnej – vegan fitness competitors

Poniżej lista inspirujących kobiet na diecie wegańskiej, uprawiających trening siłowy, które udowadniają, że w roślinach jest moc! Są to głownie zawodniczki bikini fitness ale nie tylko… Można z nich czerpać motywację oraz przykłady w jaki sposób należy prowadzić dietę, czy trening aby uzyskać tak spektakularne efekty!

Na początek rewelacyjna Georgie z Vegan Family TV. Wspaniała kobieta, mama dwójki córeczek, zwyciężczyni bikini fitness w kategorii dźwigających mam. Bardzo pozytywna i radosna osoba. Razem z mężem i dziećmi prowadzą kanał na You Tube, gdzie propagują dietę rośliną, intermitten fasting oraz trening siłowy o niskiej intensywności. W przeszłości biegała maratony ale teraz tłumaczy dlaczego to nie był dobry pomysł i jak nadmierny wysiłek może szkodzić zdrowiu.

Polską reprezentantką na scenie fitness jest Ania Natkowska. Zawodniczka zawodów bikini fitness. Polka mieszkająca na stałe we Włoszech. Bardzo radosna i ciepła osoba. Prowadzi bloga na którym opisała m.in. swoją drogę do stanięcia na scenie bikini fitness. Oczywiście Ania jest na diecie roślinnej.

Kolejno mieszkająca w Hiszpanii Deni Kirkova. Dziennikarka, Miss Galaxy Universe Beach Body. Poza ciekawym kontem na Instagramie, ostanio na You Tube udostępniła nagranie z konferencji, na którym opowiada o swojej diecie oraz treningu podczas przygotować do startów w zawodach fitness.

Świetną formę prezentuje również Crissi Carvalho. Australijka. Zwyciężczyni wielu zawodów fitness, w tym ustralasian Bikini Masters oraz Arnold Classics Bikini. Sprzedaje swoje plany treningowe oraz żywieniowe online. Bardzo pozytywna osoba pomagająca innym w osiąganiu celów na diecie wegańskiej.

I na koniec myślę, że spore zaskoczenie – Paulina Holtz. Aktorka znana z serialu Klan. Pewnie nie wszyscy wiedzą, że należy do teamu Vegan Workout i jest trenerem Kettlebell. Warto śledzić jej konto na Instagramie, bo na prawdę działa cuda z odważnikami i udowadnia, że nigdy nie jest za późno aby zacząć uprawiać trening siłowy.

4 Comment

  1. Dieta roślinna jest świetna i jak najbardziej możliwa dla bardzo aktywnych kobiet, tylko najważniejsze, aby była odpowiednio zbilansowana! 🙂 Ale te kobiety na pewno są tego świadome 🙂

    Pozdrawiam i zapraszam do siebie! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.