Wegański catering w Poznaniu 3 posiłki
Przepisy

Wegański catering w Poznaniu 3 posiłki

Ponieważ nie jestem ogromną fanką gotowania i czas na przygotowanie potraw staram się ograniczać do minimum, raz na jakiś czas decyduję się na opcję cateringu aby zdjąć z siebie ten obowiązek. Taki catering musi oczywiście być wegański ale mam także inny wymagania, które sprawiają, że nie jest to takie proste. Ponieważ wolę jeść dużo ale rzadziej szukałam rozwiązania, które oferuje 3 lub 4 posiłki dziennie. Dodatkowo te 3/4 posiłki muszą mi dostarczyć ok 1400-1600kcal. I tu już lista firm bardzo się zawęża. Tak więc znaleźć wegański catering w Poznaniu 3 posiłki lub 4 to już jest wyzwanie. A dodatkowo jestem z Kiekrza, ok. 1km od granicy z Poznaniem, a wiele firm ogranicza się z dowozem tylko do terenu miasta Poznań. Po odfiltrowaniu szerokiej listy cateringów został mi jeden: Tasty Project. Jenak jak się okazało jest do bardzo dobry wybór!

Wegański catering od Tasty Project

Tasty Poroject oferuje do wyboru 3, 4 lub 5 posiłków. Jeżeli decydujemy się na wykluczenie jakiegoś dania należy w komentarzu wpisać z czego rezygnujemy. W moim przypadku był to deser, gdyż wolę dania wytrawne od słodkich. Szukałam cateringu na 3 posiłki ale ostatecznie zdecydowałam się na 4, bo taka ilość lepiej wpisuje się w moje potrzeby w ciągu dnia.

Odnośnie strony internetowej Tasty Project, to wszystko można zamówić i opłacić online. Każdego dnia w panelu można sprawdzić menu na kolejny dzień. Co fajne, można także oceniać każdą potrawę i dokładnie wskazać, co nam nie smakowało i dlaczego. Na początku miałam mały problem z dostawą (zaginęła moja pierwsza paczka) ale tutaj także obsługa klienta okazała się być na wysokim poziomie i problem szybko został rozwiązany.

No i najważniejsza kwestia – posiłki! Są bardzo smaczne i sycące. Decydując się na 1600kcal w 4 posiłkach dostaję na prawdę duże porcje. Na koniec dnia nie jestem głodna. Dania są bardzo urozmaicone, każdego dnia jest coś innego. Posiłki są dobrze doprawione. A co najważniejsze, jest w nich dużo strączków, które uwielbiam!

Jeżeli ktoś szuka wegańskiego cateringu w Poznaniu 3 posiłki lub 4, myślę, że oferta Tasty Project jest bardzo dobra. Jest to świetna opcja dla osób na diecie wegańskiej oraz dla tych co dopiero chcą się zapoznać z dietą roślinną. Największym plusem jest możliwość wybory ilości posiłków. W w moim przypadku 4 posiłki sprawdzają się idealnie i wpasowują się w mój dobowy rytm!

Tasty Project kod rabatowy

Poniżej kod promocyjny, który pozwoli Wam złożyć zamówienie w Tasty Project ze zniżką!:) >> bG29nc

Jeżeli szukasz przepisów na proste i szybkie wegańskie posiłki zajrzyć tutaj: http://ilovelean.pl/category/przepisy/

Wegański catering w Poznaniu 3 posiłki
Wegański catering w Poznaniu 3 posiłki
Wegański catering w Poznaniu 3 posiłki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.