Zestaw Creamy Olejek do mycia twarzy Moringa For You i Hydrolat Różany
Kosmetyki

Kosmetyki Creamy: Olejek do mycia Twarzy Moringa i Hydrolat Różany

Jak tylko zobaczyłam na Instagramie olejek do mycia twarzy Moringa od Creamy, od razu zapragnęłam go mieć, ze względu na przepiękny design. Wszystkie opakowania od Creamy są szklane. Wykonane z ciemnego szkła lub białego ale nie przepuszczającego światło. Wpływa to korzystnie na trwałość produktu i utrzymanie właściwości surowców. Dodam jeszcze, że oczywiście jest to polska marka, a kosmetyki są wegańskie. Z całej oferty zdecydowałam się na zestaw z Olejkiem do mycia twarzy Moringa For You oraz Hydrolatem Różanym. Najbardziej interesował mnie olejek, bo był to pierwszy olejek myjący z jakim miałam do czynienia. A do tego w składzie z mringą, którą już od dłużsego czasu jest moim ulubieńcem w kuchni, jako dodatek to soków o smoothie. Zapraszam do krótkiej recenzji.

Olejek do mycia twarzy Moringa For You.

Olejek do mycia twarzy Moringa zamknięty jest w pięknym szklanym opakowaniu o pojemności 100ml. Nakłada się go pipetką, która pomaga w dozowaniu odpowiedniej ilości produktu. W moim przypadku jedna pipeta wystarczała do umycia twarzy. Olejek w zetknięciu z wodą zamienia się w emulsję. Nadaje się do każdego typu cery. Dobrze oczyszcza twarz i radzi sobie z makijażem. Nie podrażnia oczu. Pachnie delikatnie, oczywiście moringą, czyli tak, że trudno to opisać:) Nie jest to żaden ładny zapach ale też nie przeszkadza w codziennej pielęgnacji. U mnie produkt sprawdził się dobrze ale jednak brakowało mi nieco trochę większej piany i przyjemniejszego zapachu. Starczył na 3 miesiące ale używałam.

Hydrolat różany Creamy

Hydrolat stosuję jako tonik, po oczyszczeniu twarzy olejkiem. Zdecydowałam się na wariant różany ze względu na zapach oraz właściwości łagodzące i przeciwstarzeniowe. W tym przypadku ponownie mamy do czynienia z piękną szklaną butelką o pojemności 100ml. Do tego dostajemy świetny atomizer, który tworzy idealną drobniutką mgiełkę. Co do działania hydrolatu, trudno mi się wypowiedzieć, bo moja cera generalnie jest w dobrym stanie. Jedno jest pewne, miałam ogromną przyjemność stosowania i spryskiwania się rano i wieczorem tą różaną mgiełką. Z taką intensywnością stosowania starczył mi na 3 miesiące.

Zestaw Creamy – podsumowanie

Po pierwsze zestaw od Creamy przepięknie wygląda w mojej łazience! Opakowania są tak ładne, że stanowią ozdobę same w sobie. Do tego dostajemy produkty o świetnej jakości, naturalnym składzie, bez składników odzwierzęcych i do tego zero waste. Średnia wydajność produktów w moim przypadku wyniosła 3 miesiące, a zestaw kosztował mnie 99zł. Czy to mało, czy dużo, niech każdy sam oceni. Olejek do mycia twarzy Moringa, na pewno jest ciekawym produktem o dobrym działaniu. Idealnie sprawdzi się w minimalistycznej pielęgnacji. Podobnie jak hydrolat różany. Ponieważ opakowania są tak piękne, że ciężko je wyrzucać, butelkę po hydrolacie zdecydowałam się wykorzystywać do kolejnych hydrolatów aby została ze mną dłużej w łazience

Olejek do mycia twarzy Moringa w najlepszej cenie można znaleźć na Ceneo.

Dla szukających perełek w kategorii demakijażu polecam zapoznanie się z płynem micelarnym Organique http://ilovelean.pl/kosmetyki/psx-html/.

Zestaw Creamy Olejek do mycia Twarzy Moringa i Hydrolat Różany
Creamy Olejek do mycia Twarzy Moringa For You
Creamy Olejek do mycia Twarzy Moringa For You
Creamy Hydrolat Różany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.