lady_of_nature
Kosmetyki

Wegańskie perfumy Lady of Nature Kąpiel w Oceanie

Od jakiegoś czasu rozglądałam się za perfumami polskiej marki, które nie będą testowane na zwierzętach (odpowiednie dla wegan), a jednocześnie będą miały w swojej ofercie świeży, kwiatowy lub cytrusowy zapach, który spełni moje węchowe upodobania. Tak trafiłam na perfumy Lady of Nature Kąpiel w Oceanie. Perfumy te są robione na indywidualne zamówienie, w związku z czym z realizacją trzeba poczekać ok 2 tygodnie.

Zapach Lady of Nature Kąpiel w Oceanie.

Zapach jest dla mnie najistotniejszą kwestią w perfumach. Lubię zapachy świeże, kwiatowe, morskie i cytrusowe. W tym przypadku zgodnie z opisem producenta dostajemy nuty kwiatowe, owocowe i wodne. W teorii brzmi dla mnie idealnie. Jednak w praktyce po pierwszym powąchaniu zapachu miałam skojarzenie z odświeżaczem do toalet o zapachu morskim i niestety to skojarzenie zostało ze mną na dłużej. Wyczuwam także bardziej męskie nuty, takie występujące w wodach po goleniu. Jednak musze dodać, że kwestia zapachu jest rzeczą bardzo subiektywną i tak np. mojemu mężowi ten zapach się podoba i nie ma takich samych skojarzeń jak ja. Tak więc buteleczkę zużyję do końca ale na pewno do nich nie wrócę.

Trwałość perfum

Trwałość wypada całkiem dobrze jak na naturalne perfumy. Zapach jest wyczuwalny tak przez 7-8 godzin, chociaż ja oczywiście przestaję go już czuć po kilku minutach od spryskania. Ale to jest kwestia przyzwyczajenia:)

Opakowanie

Perfumy zamknięte są w 50ml szklanym flakonie. Sama buteleczka i etykieta prezentują się ładnie, aczkolwiek mało elegancko. Natomiast plastikowy dyfuzor wygląda dosyć tanio i fajnie gdyby był chociaż np. posrebrzany.

Podsumowanie

Duży plus dla polskiej marki Lady of Nauture, że tworzy wegańskie perfumy, które nie są testowane na zwierzętach. Mają też całkiem dobrą jakość i trwałość. Jednak mi akurat zapach Kąpiel w oceanie nie przypadł do gustu w związku z czym nie będę więcej już do nich wracać.

Dostępność perfum Lady of Nature Kąpiel w Oceanie

Perfumy można kupić na stronie producenta Lady of Nature Kąpiel w Oceanie i kosztują 110zł

Przy okazji zapraszam do wpisu o fitoregulatorach, bo nadal jest to mój kosmetyczny hit.

Lady of Nature Kąpiel w Oceanie
Lady of Nature Kąpiel w Oceanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.