Resibo balsam do ciała
Kosmetyki

Recenzja nowości od Resibo – Odżywczy Balsam Do Ciała Resibo

Jak tylko zobaczyłam, że Resibo wypuszcza nowy produkt, który w składzie ma mój ulubiony olejkiem monoi wiedziałam, że muszę wejść w jego posiadanie! Bardzo liczyłam na cudowny zapach od którego się uzależnię. Produktem tym jest odżywczy balsam do ciała Resibo. Balsam idealnie wpasowuje się w zimową aurę, kiedy skóra często jest bardziej przesuszona i wymaga dogłębnego odżywienia.

Przeznaczenie. Odżywczy balsam do ciała Resibo, jak sama nazwa skazuje przeznaczony jest do odżywienia skóry więc będzie idealny dla osób mających problemy z przesuszoną, pozbawioną blasku i witalności skórą ciała. Ale nie tylko. Osoby ze skórą normalną również powinny być zadowolone z działania tego produktu.

Stosowanie. Balsam Resibo jest przeznaczony do całego ciała. Producent zaleca jego stosowanie po kąpieli. Jego wydajność określiłabym jako normalną. W moim przypadku zużywam na raz porcję wielkości orzecha włoskiego.

Działanie. Balsam zgodnie z obietnicą producenta nawilża i wygładza skórę. Ma świetny skład bazujący w 98,5% na składnikach naturalnych i wegańskich. Olejki: monoi, kukui, migdałowego oraz abisyńskiego doskonale odżywiają skórę. Po aplikacji jest wyczuwalny delikatny film na skórze, który tworzy tak jakby warstwę ochronną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Opakowanie. Balsam ma pojemność 200ml i jest zamknięty w wygodnej i bardzo estetycznej tubce.

Zapach. W tej kategorii niestety się zawiodłam. Zapach jest ładny, ciepły i otulający. Czuć gardenię oraz nuty wanilii. Jednak powiem szczerze, że mimo iż, producent sugeruje, że nuta gardenii tahitańskiej przeniesie nas na rajską wyspę, ja takiego odczucia nie mam. Natomiast wiadomo – zapach rzecz gustu, ten akurat mnie nie oczarował.

Podsumowanie. Odżywczy balsam do ciała Resibo jest doskonałym kosmetykiem na zimowe wieczory. Bardzo dobrze odżywia i nawilża skórę, pozostawiając na niej warstwę ochronną. Największą jego zaletą jest świetny naturalny skład. Co ważne kosmetyk jest w 100% wegański oraz posiada oznaczenie  Cruelty Free.

Odżywczy balsam do ciała Resibo można kupić tutaj.

6 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.