organique aloseowy płyn micelarny
Kosmetyki

Nowość od ORGANIQUE – Płyn Micelarny – Recenzja

Jak tylko zobaczyłam nowość od Organique – Płyn micelarany Terapia Łagodząca z aloe vera, od razu wiedziałam, że muszę go mieć! Kocham aloes i wszystko co z nim związane. I ani trochę się nie zawiodłam.

Stosowanie. Płynem nasączamy wacik i wykonujemy demakijaż całej twarzy, również oczu. Możemy go także używać do porannego odświeżenia, w zastępstwie toniku.

Działanie. Płyn micelarny od Organique bardzo dobrze radzi sobie z demakijażem.  Wystarczy kilka sekund przytrzymać go na powiekach i schodzi nawet intensywny makijaż, a oczy nie są podrażnione. W składzie ma mój ukochany aloes (i to na pierwszym miejscu!) oraz inne łagodzące wyciągi, jak np. z rumianku. Do tego ma obłędny zapach! Jak dla mnie mogliby wyprodukować takie perfumy… Czuć aloes i niesamowitą świeżość. Uprzedzam tylko, osoby, które nie lubią intensywnych zapachów, gdyż może im pod tym kątem ten produkt nie przypasować.

Opakowanie. Płyn jest zamknięty w 200ml plastikowej buteleczce. Bardzo podoba mi się design opakowania – prosty i minimalistyczny. Opakowanie otwiera się poprzez przekręcenie nakrętki, dzięki czemu mamy pewność, że jej nie zgubimy.

Podsumowanie. Ten płyn zdetronizował mojego poprzedniego ulubieńca – płyn micelrany clochee. Głownie pokochałam go za zapach i skuteczność usuwania makijażu. Jak dla mnie ideał!

or1

or2

or3

7 Comment

  1. Oj zdarzyło mi się użyć płynu micelarnego, faktem jest, że innej firmy. I niestety u mnie się nie sprawdził 🙂 Wszystko zależy od cery. Mój nie był dla mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.