podkład felicea medium
Kosmetyki

Naturalny podkład Felicea medium

Nadal jestem w trakcie poszukiwania idealnego podkładu do twarzy. Moje wymagania na wstępie to: polska marska, kosmetyk wegański, dobry, naturalny skład, opakowanie nadające się do recyklingu (najlepiej szkło). Już na wstępie wiele produktów odpada ale trafiają się perełki, takie jak podkład Felicea medium.

Przeznaczenie

Podkład przeznaczony jest do każdego typu cery. Nie zapycha.

Działanie

Podkład Felicea medium ma całkiem dobre krycie. Określiłabym je jako średnie do mocnego. Używam, go także jako korektor pod oczy i pozwala na zamaskowanie moich przebarwień w okolicy oczu. Dobrze się rozprowadza i świetnie współpracuje z kremami i olejkami nałożonymi we wcześniejszym etapie. Skóra po nim jest lekko świecąca. Miłośniczki matu na twarzy będą musiały sięgnąć po puder. Ja zresztą, do zmatowania, używam pudru w kamieniu również od Felicea.

Odcień

Wybrałam podkład Felicea medium, ponieważ raczej mam średnią karnację, którą lubię opalać (o zgrozo!). Mimo, że jest to odcień medium dla mnie jest on odpowiedni tylko zimą, na wiosnę i lato robi się za jasny. Czekam więc na wydanie wersji dark, żebym mogła go stosować także w cieplejszych porach roku.

Opakowanie

Największym atutem podkładu jest szklane opakowanie w duchu less waste. Nie me zbędnych plastikowych elementów. Jest tylko stoper, zabezpieczający przed wylaniem podkładu w podróży i metalowa pompka. Szkło jest przeźroczyste dzięki, czemu widać zużycie podkładu. Bardzo podoba mi się takie minimalistyczne opakowanie

Podsumowanie

Bardzo polubiłam się z podkładem Felicea medium. Szkoda, że odcień jest dla mnie za jasny na lato. Ale nawet przy ciemniejszej karnacji mogę go stosować jako korektor pod oczy. Ogromym plusem jest szklane opakowanie w duchu less waste, świetny skład i dobre właściwości kryjące.

Podkład Felicea medium możesz kupić tutaj.

Szukasz mniej kryjącego podkładu? Zobacz: http://ilovelean.pl/kosmetyki/krem-bbb-naturativ/

podkład felicea medium
podkład felicea medium
podkład felicea medium
podkład felicea medium

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.