lily lolo paletka
Kosmetyki

Recenzja paletki Lily Lolo Laid Bare Eye Palette

Dzisiaj czas na recenzję mojej ulubionej paletki Lily Lolo Laid Bare Eye Palette. Ulubionej, bo cienie w niej zawarte nadają się zarówno do makijażu dziennego jak i delikatnego wieczorowego, co sprawia, że jest uniwersalna i chętnie zabieram ją za sobą na wyjazdy.
Pigmentacja. Jeżeli chodzi o pigmentację, powiedziałabym, że jest dobra i w miarę wyrównana dla wszystkich cieni. Ale generalnie odcienie są raczej delikatne i nie mamy tutaj przykładów bardzo intensywnych odcieni. Myślę, że bardzo ciemne smoky eyes raczej trudno byłoby nią wykonać. Natomiast dzienny makijaż, ślubny albo tak jak pisałam lekki wieczorowy, na pewno!
Kolorystyka. W paletce mamy pełen przekrój odcieni od jasnych róży (zarówno satynowe jak i z delikatnymi drobinkami), po delikatne brązy, kończąc na ciemnym matowym graficie. Jest też jeden odcień bardziej złoty i jeden wpadający w zieleń i ten ostatni jeszcze ani razu nie był przeze mnie wykorzystany, bo akurat za taką kolorystyką nie przepadam. Natomiast ogólnie myślę, że odcienie są na tyle uniwersalne, że będą pasować do każdej karnacji.
Jakość. W paletce, są cienie prasowane, co uważam za ogromny plus, bo taka forma kosmetyków mineralnych odpowiada mi najbardziej. Są drobno zmielone i troszeczkę się osypują, ale nie jest to problematyczne (na pewno nie tak jak przy cieniach mineralnych sypkich). Jakość uważam, za bardzo dobrą. Wszystkie odcienie bardzo ładnie trzymają się na powiekach i wytrzymują niemal cały dzień. Opakowanie jest plastikowe ale bardzo estetyczne. Całość jest mała i lekka więc świetnie nadaje się do podróży. W paletce jest szklane lusterko oraz pędzelki, z których awaryjnie można skorzystać.
Podsumowanie. Jak już pisałam na początku ta paletka jest moją ulubioną, Nie dość, że zawiera mineralne, naturalne cienie w wersji prasowanej, to jeszcze przepiękna kolorystyka sprawia, że można nią wyczarować wiele makijaży. Natomiast na pewno nie jest to paletka do intensywnych odsłon, z żywymi kolorami.
Paletkę Lily Lolo Laid Bare Eye Palette można dostać tutaj.
paletka1
paletka2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.